WEDSTRIJD
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Dusan Obradovic | Artem Mazur | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
04.05.02, 21 Jaar
04.05.02, 21 Jaar
Dusan Obradovic vs. Artem Mazur - onderlinge wedstrijden
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Dusan Obradovic | Artem Mazur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Dusan Obradovic form & Artem Mazur form
Dusan Obradovic - laatste wedstrijden
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.24 1e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.04.24 2e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Sergej Zivkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail |
Artem Mazur - laatste wedstrijden
M25 Maribor - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Geva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Gaudin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Belic | 2-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Matuszczyk | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bojko | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elesey Avtamonov | 6-71, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail |