WEDSTRIJD
22.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Evan Furness | William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | Quimper Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Evan Furness | William Jucha | |
1e Service % | 46/95 (48%) | 55/105 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/46 (83%) | 38/55 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/49 (49%) | 23/50 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/105 (42%) | 33/95 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 8 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | William Jucha | |
Evan Furness | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | William Jucha | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
(6) | William Jucha | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-76 |
3 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
1-0 | William Jucha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | William Jucha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 | William Jucha | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
19.02.04, 20 Jaar
19.02.04, 20 Jaar
Evan Furness vs. William Jucha - onderlinge wedstrijden
22.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Evan Furness | William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
Evan Furness form & William Jucha form
Evan Furness - laatste wedstrijden
M25 Angers - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Eero Vasa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
William Jucha - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Antoine Vincent | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Leo Lagarrigue | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Faure | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-73, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-3, 6-77, 13-11 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Frederic Schlossmann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antreas Stavrou | Antreas Stavrou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Nagel | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Berquier | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Loann Massard | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Leroux | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Noah Merre | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Rafael Sotelo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |