WEDSTRIJD
10.11.23 | Kwartfinale | Juan Bautista Otegui | Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Juan Bautista Otegui | Tom Gentzsch | |
1e Service % | 45/65 (69%) | 40/60 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 11/20 (55%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/60 (48%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tom Gentzsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Tom Gentzsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Tom Gentzsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Tom Gentzsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Tom Gentzsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tom Gentzsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Tom Gentzsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Tom Gentzsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tom Gentzsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Tom Gentzsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Bautista Otegui vs. Tom Gentzsch - onderlinge wedstrijden
10.11.23 | Kwartfinale | Juan Bautista Otegui | Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Juan Bautista Otegui form & Tom Gentzsch form
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
San Miguel - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Quillota - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Amador Salazar | 6-2, 2-0, Amador Salazar - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Ignacio Monzon | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Tom Gentzsch - laatste wedstrijden
M15 Meerbusch - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lilian Marmousez | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Max Hans Rehberg | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
28.01.24 Finale | vs. Daniel Masur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Hazem Naow | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Marc Majdandzic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 7-67, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nikola Basic | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |