WEDSTRIJD
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Rottoli | Beibit Zhukayev | 6-1, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lorenzo Rottoli vs. Beibit Zhukayev - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Rottoli | Beibit Zhukayev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Lorenzo Rottoli form & Beibit Zhukayev form
Lorenzo Rottoli - laatste wedstrijden
Rome Challenger - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Mili Poljicak | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Carbone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Marysko | 6-74, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 7-60, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Beibit Zhukayev - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |