WEDSTRIJD
12.10.23 | 2e ronde | Michael Vrbensky | Samuel Brosset | 5-3 | M25 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Michael Vrbensky | Samuel Brosset | |
1e Service % | 19/29 (66%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/22 (41%) | 9/29 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 29/51 (57%) | 22/51 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
5-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michael Vrbensky vs. Samuel Brosset - onderlinge wedstrijden
12.10.23 | 2e ronde | Michael Vrbensky | Samuel Brosset | 5-3 | wedstrijd detail | M25 Telavi | Clay |
Michael Vrbensky form & Samuel Brosset form
Michael Vrbensky - laatste wedstrijden
M15 Split - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 6-4, 1-6, 1-3, - Michael Vrbensky - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Zizou Bergs | - | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Samuel Brosset - laatste wedstrijden
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mat Epee | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Azay - I. hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Martin Sabas | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Antoine Berger | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Cooper | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gonindard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Pilet | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 1-5, - Samuel Brosset - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yunseok Jang | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Delaney | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 6-3, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Winter Meagher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonty Giesen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jayden Court | 6-4, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Jack Loutit | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Daniel Brown | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Beamish | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 2-6, 0-1, - Samuel Brosset - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 3-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |