WEDSTRIJD
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Mircea-Alexandru Jecan | Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
04.03.03, 21 Jaar
04.03.03, 21 Jaar
Mircea-Alexandru Jecan vs. Lucca Pinto - onderlinge wedstrijden
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Mircea-Alexandru Jecan | Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
Mircea-Alexandru Jecan form & Lucca Pinto form
Mircea-Alexandru Jecan - laatste wedstrijden
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.22 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.22 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Lucca Pinto - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tauheed Browning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Szilvassy | 7-64, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samat Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Spadola | 6-76, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Benjamin Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Labuckas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Jurriaan Bol | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 1-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 6-0, 3-0, Aleksei Mokrov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Barros Fernandes | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |