WEDSTRIJD
27.02.24 | Kwalif. | Naoki Tajima | Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | M25 Traralgon | Hard |
STATISTIEKEN
Naoki Tajima | Luke Sorensen | |
1e Service % | 42/76 (55%) | 66/99 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/34 (59%) | 18/33 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/99 (41%) | 27/76 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/175 (51%) | 85/175 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 7 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Naoki Tajima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naoki Tajima | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luke Sorensen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Naoki Tajima | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Naoki Tajima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Luke Sorensen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naoki Tajima | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Naoki Tajima | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naoki Tajima | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Naoki Tajima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Naoki Tajima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Naoki Tajima | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Luke Sorensen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Naoki Tajima | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naoki Tajima | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Luke Sorensen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Naoki Tajima | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Luke Sorensen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Naoki Tajima | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Luke Sorensen | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
07.11.01, 22 Jaar
07.11.01, 22 Jaar
Naoki Tajima vs. Luke Sorensen - onderlinge wedstrijden
27.02.24 | Kwalif. | Naoki Tajima | Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Traralgon | Hard |
Naoki Tajima form & Luke Sorensen form
Naoki Tajima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Fedor Sosedkin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kashiwa - Hard | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenta Nakamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Luke Sorensen - laatste wedstrijden
M15 Sanxenxo - Hard | ||||
24.04.24 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Ivan Perez Martin | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-78, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Hsieh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Berrut | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Ginzburg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cade Birrell | 6-75, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cooper Errey | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 6-73, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Omar Jasika | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Jack Bruce-Smith | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cruz Hewitt | 2-6, 0-1, - Luke Sorensen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Karan Singh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jake Delaney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |