WEDSTRIJD
27.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Pablo Carretero | Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
25.06.01, 22 Jaar
25.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
Pablo Carretero vs. Matas Vasiliauskas - onderlinge wedstrijden
27.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Pablo Carretero | Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Pablo Carretero form & Matas Vasiliauskas form
Pablo Carretero - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Tyler Stice | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schlagenhauf | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Chien | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.22 1e ronde | vs. Samir Banerjee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.12.22 Kwalif. | vs. Dwaine Duncan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
22.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Lopez Dominguez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.22 2e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Werner Zimmermann | Werner Zimmermann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Matas Vasiliauskas - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |