WEDSTRIJD
19.10.19 | Kwartfinale | Rafael Matos | Gilbert Klier Junior | 6-74, 6-3, 3-0, - scratch | M15 Sao | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Rafael Matos | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Rafael Matos | 4-5 | |
5-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Rafael Matos | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-4, 3-5 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 30-0 | ||
Rafael Matos | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Gilbert Klier Junior | |
Rafael Matos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0 | ||
Rafael Matos | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Rafael Matos | 2-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rafael Matos vs. Gilbert Klier Junior - onderlinge wedstrijden
19.10.19 | Kwartfinale | Rafael Matos | Gilbert Klier Junior | 6-74, 6-3, 3-0, Gilbert Klier Junior - scratch | wedstrijd detail | M15 Sao | Clay |
Rafael Matos form & Gilbert Klier Junior form
Rafael Matos - laatste wedstrijden
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.21 Kwalif. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Clay | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
26.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |