WEDSTRIJD
10.08.21 | 1e ronde | Roberto Marcora | Andrea Pellegrino | 7-66, 7-61 | San Marino | Clay |
STATISTIEKEN
Roberto Marcora | Andrea Pellegrino | |
1e Service % | 52/85 (61%) | 57/89 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/52 (79%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 17/32 (53%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/89 (37%) | 28/85 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/174 (52%) | 84/174 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Marcora | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Roberto Marcora | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roberto Marcora | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Marcora | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Marcora | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Marcora | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Marcora | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Roberto Marcora | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Roberto Marcora | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Marcora | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roberto Marcora | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Roberto Marcora | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Marcora | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Roberto Marcora | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Marcora vs. Andrea Pellegrino - onderlinge wedstrijden
10.08.21 | 1e ronde | Roberto Marcora | Andrea Pellegrino | 7-66, 7-61 | wedstrijd detail | San Marino | Clay |
18.07.19 | 3e ronde | Roberto Marcora | Andrea Pellegrino | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | San Benedetto | Clay |
Roberto Marcora form & Andrea Pellegrino form
Roberto Marcora - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.10.21 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |
Andrea Pellegrino - laatste wedstrijden
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail |