WEDSTRIJD
20.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Thomas Patton | Matthew Woerndle | 7-5, 6-4 | M25 Swan | Grass |
STATISTIEKEN
Australia
14.07.03, 20 Jaar
14.07.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
26.11.01, 22 Jaar
26.11.01, 22 Jaar
Thomas Patton vs. Matthew Woerndle - onderlinge wedstrijden
20.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Thomas Patton | Matthew Woerndle | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Swan | Grass |
18.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Thomas Patton | Matthew Woerndle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Darwin | Hard |
Thomas Patton form & Matthew Woerndle form
Thomas Patton - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Tai Sach | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arjun Mehrotra | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Luke Sorensen | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Hahn | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Pade | 2-6, 7-61, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zane Stevens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Emile Hudd | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Adam-Gedge | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Tai Sach | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rhys Xavier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Jayden Court | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Kvopka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Clements | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Hanival Kahsay | 1-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seon Yong Han | 1-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 5-7, 7-65, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Hamill | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Matthew Woerndle - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Josshua Kinaadman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wyatt Demulling | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jarrod Joyce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Atharva Sharma | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madhwin Kamath | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ankush Mishra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 7-66, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taj Hibbert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Filep | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Furniss | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Patton | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tauranga - Hard | ||||
18.12.22 Kwalif. | vs. Caelan Potts | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Dickey | 6-0, 2-0, Max Dickey - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.22 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |