WEDSTRIJD
24.03.16 | Kwartfinale | Anna Bondar | Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Bondar | Jia-Jing Lu | |
1e Service % | 25/44 (57%) | 42/58 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/25 (64%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 18/44 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Bondar vs. Jia-Jing Lu - onderlinge wedstrijden
24.03.16 | Kwartfinale | Anna Bondar | Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
14.03.16 | 1e ronde | Jia-Jing Lu | Anna Bondar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Anna Bondar form & Jia-Jing Lu form
Anna Bondar - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Chiasso - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Julia Riera | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Qiang Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Qiang Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |