WEDSTRIJD
07.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Hanyu Guo | Dalila Jakupovic | 2-6, 7-64, 6-3 | Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Hanyu Guo | Dalila Jakupovic | |
1e Service % | 51/92 (55%) | 55/95 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/51 (55%) | 33/55 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/41 (61%) | 21/40 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/95 (43%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/187 (50%) | 93/187 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hanyu Guo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hanyu Guo | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanyu Guo | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanyu Guo | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hanyu Guo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanyu Guo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hanyu Guo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hanyu Guo | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanyu Guo | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hanyu Guo | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Hanyu Guo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanyu Guo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hanyu Guo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanyu Guo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanyu Guo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hanyu Guo vs. Dalila Jakupovic - onderlinge wedstrijden
30.10.19 | 1e ronde | Dalila Jakupovic | Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Liuzhou | Hard |
07.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Hanyu Guo | Dalila Jakupovic | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
Hanyu Guo form & Dalila Jakupovic form
Hanyu Guo - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sakura Hosogi | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 1-6, 0-4, - Hanyu Guo - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-1, 2-6, 0-2, - Hanyu Guo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Dalila Jakupovic - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 6-73, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail |