WEDSTRIJD
23.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Mandlik | Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | Ningbo | Hard |
STATISTIEKEN
Elizabeth Mandlik | Olivia Tjandramulia | |
1e Service % | 19/36 (53%) | 30/38 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/19 (84%) | 6/30 (20%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 3/8 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/38 (76%) | 14/36 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elizabeth Mandlik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Elizabeth Mandlik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elizabeth Mandlik | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 | Olivia Tjandramulia | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elizabeth Mandlik vs. Olivia Tjandramulia - onderlinge wedstrijden
23.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Mandlik | Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Ningbo | Hard |
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Mandlik | Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Rancho | Hard |
Elizabeth Mandlik form & Olivia Tjandramulia form
Elizabeth Mandlik - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |