WEDSTRIJD
17.06.21 | 2e ronde | Kathleen Kanev | Emmanuelle Girard | 7-64, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kathleen Kanev | Emmanuelle Girard | |
1e Service % | 56/72 (78%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/56 (50%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 8/30 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 6/7 (86%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/88 (53%) | 38/72 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/160 (51%) | 79/160 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kathleen Kanev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kathleen Kanev | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kathleen Kanev | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kathleen Kanev vs. Emmanuelle Girard - onderlinge wedstrijden
17.06.21 | 2e ronde | Kathleen Kanev | Emmanuelle Girard | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Kathleen Kanev form & Emmanuelle Girard form
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Emmanuelle Girard - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Mingge Xu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alize Lim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Arabella Koller | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alicia Melosch | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 7-61, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucie Brun | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Selina Dal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Sandy Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Chloe Noel | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail |