WEDSTRIJD
14.08.23 | Kwalif. | Lara Schmidt | Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | W40 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Schmidt | Sofia Milatova | |
1e Service % | 68/105 (65%) | 43/98 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/68 (43%) | 25/43 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/37 (54%) | 16/55 (29%) |
Benutte Breakpoints | 11/22 (50%) | 8/18 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/98 (58%) | 56/105 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/203 (52%) | 97/203 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Schmidt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Schmidt vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
14.08.23 | Kwalif. | Lara Schmidt | Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | W40 Wroclaw | Clay |
Lara Schmidt form & Sofia Milatova form
Lara Schmidt - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |