WEDSTRIJD
03.03.14 | 1e ronde | Lesley Pattinama Kerkhove | Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | Preston | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lesley Pattinama Kerkhove vs. Amandine Hesse - onderlinge wedstrijden
08.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Amandine Hesse | Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
18.03.16 | Kwartfinale | Lesley Pattinama Kerkhove | Amandine Hesse | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Irapuato | Hard |
03.03.14 | 1e ronde | Lesley Pattinama Kerkhove | Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Preston | I. hard |
Lesley Pattinama Kerkhove form & Amandine Hesse form
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50+H Calvi - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Kayla Day | 0-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
29.03.24 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |