INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maddison Inglis vs. Genevieve Lorbergs - onderlinge wedstrijden
26.09.16 | Kwalif. | Maddison Inglis | Genevieve Lorbergs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Brisbane | Hard |
Maddison Inglis form & Genevieve Lorbergs form
Maddison Inglis - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
27.04.24 Halve finale | vs. Yexin Ma | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.24 Kwartfinale | vs. Kimberly Birrell | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Osaka - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Genevieve Lorbergs - laatste wedstrijden
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.18 1e ronde | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osprey - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.18 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |