WEDSTRIJD
13.10.19 | Finale | Oana Georgeta Simion | Anna Siskova | 6-2, 6-3 | W15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Oana Georgeta Simion | Anna Siskova | |
1e Service % | 37/57 (65%) | 35/48 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/37 (59%) | 20/35 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 4-2 | |
5-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oana Georgeta Simion vs. Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
13.10.19 | Finale | Oana Georgeta Simion | Anna Siskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Telavi | Clay |
11.09.19 | 1e ronde | Anna Siskova | Oana Georgeta Simion | 7-69, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Oana Georgeta Simion form & Anna Siskova form
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |