WEDSTRIJD
08.04.21 | 2e ronde | Panna Udvardy | Despina Papamichail | 6-3, 2-6, 6-2 | W25 Cordoba | Clay |
STATISTIEKEN
Panna Udvardy | Despina Papamichail | |
1e Service % | 51/90 (57%) | 44/79 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 31/44 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/39 (38%) | 11/35 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/79 (47%) | 39/90 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 10 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Panna Udvardy vs. Despina Papamichail - onderlinge wedstrijden
02.08.22 | 1e ronde | Panna Udvardy | Despina Papamichail | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Iasi | Clay |
16.09.21 | 2e ronde | Panna Udvardy | Despina Papamichail | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
08.04.21 | 2e ronde | Panna Udvardy | Despina Papamichail | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Cordoba | Clay |
06.08.18 | 1e ronde | Panna Udvardy | Despina Papamichail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Las Palmas | Clay |
Panna Udvardy form & Despina Papamichail form
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Koper - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
05.04.24 Halve finale | vs. Jana Fett | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Luna Ivkovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
09.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
29.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |