WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Riya Bhatia | Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 6-2, 6-2 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Riya Bhatia | Barakat Oyinlomo Quadre | |
1e Service % | 50/80 (63%) | 55/77 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/50 (58%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/77 (51%) | 34/80 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/157 (54%) | 72/157 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Riya Bhatia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-5 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15 | ||
Riya Bhatia | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Riya Bhatia | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-15, 40-A | ||
Riya Bhatia | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Riya Bhatia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-30 | ||
Riya Bhatia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Riya Bhatia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Riya Bhatia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 5-2 | |
0-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nigeria
01.05.03, 21 Jaar
01.05.03, 21 Jaar
Riya Bhatia vs. Barakat Oyinlomo Quadre - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Riya Bhatia | Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Riya Bhatia form & Barakat Oyinlomo Quadre form
Riya Bhatia - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Barakat Oyinlomo Quadre - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.22 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.22 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.04.21 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |