WEDSTRIJD
25.08.21 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Darja Vidmanova | 4-6, 6-4, 6-3 | W60 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Sarah Beth Grey | Darja Vidmanova | |
1e Service % | 53/82 (65%) | 42/78 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 29/42 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 17/36 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/78 (41%) | 32/82 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/160 (51%) | 78/160 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sarah Beth Grey | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Sarah Beth Grey | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Sarah Beth Grey | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sarah Beth Grey | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Beth Grey | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sarah Beth Grey | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah Beth Grey vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
25.08.21 | 1e ronde | Sarah Beth Grey | Darja Vidmanova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Prerov | Clay |
Sarah Beth Grey form & Darja Vidmanova form
Sarah Beth Grey - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |