Greece
02.02.00, 24 Jaar
02.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Evgenia Kokkinaki vs. Shiran Arol Wiegand - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Shiran Arol Wiegand | Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
23.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Shiran Arol Wiegand | Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Heraklion | Clay |
Evgenia Kokkinaki form & Shiran Arol Wiegand form
Evgenia Kokkinaki - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
25.02.18 Kwalif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Brezanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Bubnova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Draganova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
21.11.16 Kwalif. | vs. Andjela Novcic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lidija Samardzic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Vasiliki Karvouni | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
31.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.16 Kwalif. | vs. Sasa Klanecek | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
24.10.16 Kwalif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sasa Klanecek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
02.11.15 Kwalif. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
26.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Marjanovic | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Luna Milovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
27.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
13.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
06.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Serrano Garcia | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Patiuk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
10.11.14 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
03.11.14 2e ronde van de kwal. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Shiran Arol Wiegand - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - scratch | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.18 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |