WEDSTRIJD
25.01.24 | 2e ronde | Sina Herrmann | Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | W35 Le | Hard |
STATISTIEKEN
Sina Herrmann | Jada Robinson | |
1e Service % | 53/87 (61%) | 68/90 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/53 (57%) | 40/68 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/34 (59%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/90 (43%) | 37/87 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/177 (50%) | 88/177 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sina Herrmann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sina Herrmann | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sina Herrmann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jada Robinson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jada Robinson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sina Herrmann vs. Jada Robinson - onderlinge wedstrijden
25.01.24 | 2e ronde | Sina Herrmann | Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W35 Le | Hard |
Sina Herrmann form & Jada Robinson form
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W75 Bellinzona - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail |
Jada Robinson - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Victoria Flores | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alana Smith | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-73, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Brianna Baldi | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Briana Szabo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jessica Failla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Kelly Keller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Roselli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Luiza Fullana | 6-74, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Florentine Dekkers | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Isabel Adrover Gallego | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |