WEDSTRIJD
25.05.21 | 1e ronde | Sinja Kraus | Noa Krznaric | 6-4, 6-1 | W15 Sibenik | Clay |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Noa Krznaric | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 37/60 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/60 (52%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
19.04.03, 21 Jaar
19.04.03, 21 Jaar
Sinja Kraus vs. Noa Krznaric - onderlinge wedstrijden
25.05.21 | 1e ronde | Sinja Kraus | Noa Krznaric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sibenik | Clay |
Sinja Kraus form & Noa Krznaric form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - scratch | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Noa Krznaric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |