WEDSTRIJD
24.03.16 | Kwartfinale | Ya-Hsuan Lee | Barbora Stefkova | 1-6, 6-3, 7-66 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Ya-Hsuan Lee | Barbora Stefkova | |
1e Service % | 64/109 (59%) | 52/82 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/64 (67%) | 36/52 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/45 (40%) | 18/30 (60%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/82 (34%) | 48/109 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/191 (47%) | 102/191 (53%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ya-Hsuan Lee vs. Barbora Stefkova - onderlinge wedstrijden
15.08.18 | 2e ronde | Barbora Stefkova | Ya-Hsuan Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
24.03.16 | Kwartfinale | Ya-Hsuan Lee | Barbora Stefkova | 1-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Ya-Hsuan Lee form & Barbora Stefkova form
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Osaka - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 7-68, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Ena Shibahara | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 7-61, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
31.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 7-68, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Barbora Stefkova - laatste wedstrijden
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
07.04.19 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.19 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
09.02.19 Halve finale | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
26.01.19 Halve finale | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.19 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
11.01.19 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.19 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.19 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
06.01.19 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.19 Halve finale | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.19 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.19 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
22.10.18 1e ronde | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |