WEDSTRIJD
14.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Yui Chikaraishi | Natalie Barbir | 6-2, 4-6, 10-7 | W25 Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
17.02.90, 34 Jaar
17.02.90, 34 Jaar
Yui Chikaraishi vs. Natalie Barbir - onderlinge wedstrijden
14.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Yui Chikaraishi | Natalie Barbir | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
Yui Chikaraishi form & Natalie Barbir form
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W35 Osaka - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Natalie Barbir - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |