WEDSTRIJD
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Adrian Bodmer | Denis Parshutin | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
30.01.00, 24 Jaar
30.01.00, 24 Jaar
Adrian Bodmer vs. Denis Parshutin - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Adrian Bodmer | Denis Parshutin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Adrian Bodmer form & Denis Parshutin form
Adrian Bodmer - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Denis Parshutin - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |