WEDSTRIJD
17.02.20 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Nino Ehrenschneider | 6-1, 6-1 | Koblenz Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Uladzimir Ignatik | Nino Ehrenschneider | |
1e Service % | 19/32 (59%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/19 (100%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/44 (57%) | 4/32 (13%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Uladzimir Ignatik | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Uladzimir Ignatik vs. Nino Ehrenschneider - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Nino Ehrenschneider | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Koblenz Challenger | I. hard |
Uladzimir Ignatik form & Nino Ehrenschneider form
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Nino Ehrenschneider - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |