WEDSTRIJD
30.10.20 | 2e ronde | Monika Kilnarova | Martha Matoula | 6-2, 6-73, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Monika Kilnarova | Martha Matoula | |
1e Service % | 60/93 (65%) | 49/89 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/60 (55%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/33 (58%) | 14/40 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/89 (53%) | 41/93 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/182 (54%) | 83/182 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 11 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Monika Kilnarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Monika Kilnarova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Monika Kilnarova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Monika Kilnarova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Monika Kilnarova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monika Kilnarova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Monika Kilnarova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Monika Kilnarova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Monika Kilnarova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Martha Matoula | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Monika Kilnarova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Monika Kilnarova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Monika Kilnarova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Monika Kilnarova vs. Martha Matoula - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | 2e ronde | Monika Kilnarova | Martha Matoula | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Monika Kilnarova form & Martha Matoula form
Monika Kilnarova - laatste wedstrijden
W25 Porto - I. hard | ||||
19.02.22 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.22 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |
Martha Matoula - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.04.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.04.24 1e ronde | vs. Alena Kasatkina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |