WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Sofya Lansere | Elsa Jacquemot | 6-3, 6-4 | W25 Cairo | Hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Elsa Jacquemot | |
1e Service % | 33/65 (51%) | 39/70 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/70 (47%) | 23/65 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 11 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elsa Jacquemot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Elsa Jacquemot | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
3-1 | Elsa Jacquemot | |
Sofya Lansere | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Elsa Jacquemot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-3 | Elsa Jacquemot | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-1 | Elsa Jacquemot | |
0-0, 0-15 | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Elsa Jacquemot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-4 | Elsa Jacquemot | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 2-4 | |
3-4 | Elsa Jacquemot | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Elsa Jacquemot | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Elsa Jacquemot - onderlinge wedstrijden
28.03.23 | 1e ronde | Elsa Jacquemot | Sofya Lansere | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | W60 Croissy | I. hard |
11.03.20 | 1e ronde | Sofya Lansere | Elsa Jacquemot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Cairo | Hard |
Sofya Lansere form & Elsa Jacquemot form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Elsa Jacquemot - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Olga Danilovic | 6-70, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | Kathinka Von Deichmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solana Sierra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-64, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |