WEDSTRIJD
22.01.24 | 2e ronde van de kwal. | Aleksandr Lobanov | Stevan Popovic | 6-2, - scratch | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
01.04.01, 23 Jaar
13642 $
01.04.01, 23 Jaar
13642 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.10.01, 22 Jaar
29.10.01, 22 Jaar
Aleksandr Lobanov vs. Stevan Popovic - onderlinge wedstrijden
22.01.24 | 2e ronde van de kwal. | Aleksandr Lobanov | Stevan Popovic | 6-2, Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Aleksandr Lobanov form & Stevan Popovic form
Aleksandr Lobanov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sven Corbinais | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Albert Saar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 5-7, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kuang Qing Xu | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Grigory Shebekin | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-2, Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 0-2, - Aleksandr Lobanov - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Delicata | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Oscar Moraing | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Thando Longwe-Smit | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Mathieu Scaglia | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Stevan Popovic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |