WEDSTRIJD
10.12.19 | 1e ronde | Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | |
1e Service % | 58/91 (64%) | 55/79 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/58 (74%) | 40/55 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/79 (41%) | 35/91 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/170 (52%) | 82/170 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexander Zgirovsky | |
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Artem Smirnov | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Alexander Zgirovsky | |
Artem Smirnov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Artem Smirnov | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-4 | Alexander Zgirovsky | |
0-0 | ||
Artem Smirnov | 4-4 | |
4-5 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0 | ||
Artem Smirnov | 3-1 | |
3-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
Artem Smirnov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Artem Smirnov vs. Alexander Zgirovsky - onderlinge wedstrijden
10.12.19 | 1e ronde | Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Artem Smirnov form & Alexander Zgirovsky form
Artem Smirnov - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
28.09.19 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
16.08.19 Halve finale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.19 Kwartfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.08.19 2e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
30.05.19 Kwartfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - scratch | wedstrijd detail | |
29.05.19 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.19 Halve finale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.19 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 2e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexander Zgirovsky - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail |