WEDSTRIJD
19.11.21 | Kwartfinale | Dragos Nicolae Madaras | Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Olaf Pieczkowski | |
1e Service % | 21/39 (54%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 10/21 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/42 (67%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Olaf Pieczkowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Olaf Pieczkowski - onderlinge wedstrijden
19.11.21 | Kwartfinale | Dragos Nicolae Madaras | Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Olaf Pieczkowski form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Olaf Pieczkowski - laatste wedstrijden
M25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuquan Jin | 2-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Freddie Ridout | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Christopher Papa | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexander Donski | Alexander Donski - niet aangetreden | wedstrijd detail |