WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Enrico Dalla Valle | Samuel Puskar | 2-6, 7-63, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Enrico Dalla Valle | Samuel Puskar | |
1e Service % | 55/93 (59%) | 55/100 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 40/55 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/38 (71%) | 23/45 (51%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/100 (37%) | 29/93 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/193 (52%) | 92/193 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 7 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Samuel Puskar | |
0-0, 0-15 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Samuel Puskar | |
Enrico Dalla Valle | 1-3 | |
1-4 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Samuel Puskar | |
Enrico Dalla Valle | 1-1 | |
1-2 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-6 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Samuel Puskar | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Samuel Puskar | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.04.00, 24 Jaar
21.04.00, 24 Jaar
Enrico Dalla Valle vs. Samuel Puskar - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Enrico Dalla Valle | Samuel Puskar | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Enrico Dalla Valle form & Samuel Puskar form
Enrico Dalla Valle - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Samuel Puskar - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |