WEDSTRIJD
12.02.24 | Kwalif. | Laurent Lokoli | David Pichler | 7-5, - scratch | Manama Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Laurent Lokoli | David Pichler | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 35/44 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 6/9 (67%) |
Benutte Breakpoints | 1/5 (20%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/44 (36%) | 8/36 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 44/80 (55%) | 36/80 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laurent Lokoli vs. David Pichler - onderlinge wedstrijden
12.02.24 | Kwalif. | Laurent Lokoli | David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | Manama Challenger | Hard |
Laurent Lokoli form & David Pichler form
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
David Pichler - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Pietro Marino | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail |