WEDSTRIJD
10.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mike Urbanija | Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
01.08.01, 22 Jaar
01.08.01, 22 Jaar
Mike Urbanija vs. Sandro Guscic - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mike Urbanija | Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Mike Urbanija form & Sandro Guscic form
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |
Sandro Guscic - laatste wedstrijden
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Brokakis | 6-3, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
Croatia F3 - Clay | ||||
18.03.18 | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-1, - Sandro Guscic - scratch | wedstrijd detail | |
Croatia F2 - Clay | ||||
10.03.18 | vs. Antun Vidak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F1 - Clay | ||||
07.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Volarevic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 | vs. Leo Tang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |