WEDSTRIJD
03.12.19 | Kwalif. | Nini Gabriel Dica | Faris Zakaryia | 6-0, 6-1 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Nini Gabriel Dica | Faris Zakaryia | |
1e Service % | 36/44 (82%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 9/26 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Faris Zakaryia | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Faris Zakaryia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Faris Zakaryia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Faris Zakaryia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Nini Gabriel Dica | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Faris Zakaryia | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 3-1 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Faris Zakaryia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Romania
29.04.01, 23 Jaar
29.04.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Egypt
13.05.01, 22 Jaar
15772 $
13.05.01, 22 Jaar
15772 $
Nini Gabriel Dica vs. Faris Zakaryia - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | Kwalif. | Nini Gabriel Dica | Faris Zakaryia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Nini Gabriel Dica form & Faris Zakaryia form
Nini Gabriel Dica - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | wedstrijd detail |
Faris Zakaryia - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Yousef Khamis | 3-5, - Faris Zakaryia - scratch | wedstrijd detail | |
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 0-3, - Faris Zakaryia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Philip Henning | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wenfu Li | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuele Ferrari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Runyu Zhao | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |