WEDSTRIJD
25.04.15 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Gombos | Miljan Zekic | 4-6, 6-3, 6-2 | Munich | Clay |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Miljan Zekic | |
1e Service % | 62/81 (77%) | 44/78 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/62 (73%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/78 (44%) | 25/81 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/159 (57%) | 69/159 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-30 | ||
1-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Norbert Gombos | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-5 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Norbert Gombos vs. Miljan Zekic - onderlinge wedstrijden
25.04.15 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Gombos | Miljan Zekic | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Munich | Clay |
12.03.12 | 1e ronde van de kwal. | Miljan Zekic | Norbert Gombos | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Rabat Challenger | Clay |
Norbert Gombos form & Miljan Zekic form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Miljan Zekic - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Miljan Zekic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |