WEDSTRIJD
16.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Raphael Calzi | Jiri Jenicek | 6-1, 3-6, 10-7 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Luxembourg
16.07.97, 26 Jaar
14530 $
16.07.97, 26 Jaar
14530 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Raphael Calzi vs. Jiri Jenicek - onderlinge wedstrijden
16.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Raphael Calzi | Jiri Jenicek | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Raphael Calzi form & Jiri Jenicek form
Raphael Calzi - laatste wedstrijden
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Azay - I. hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isaac Lhomond | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Loann Massard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavien De Abreu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Loann Massard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Eero Vasa | 2-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 Kwalif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Vitter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Lebron Puerta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Max Benaim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgios Nouchakis | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Winston - Hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Lieberman | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-3, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Evan Jarzaguet | 4-6, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Rey | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |