WEDSTRIJD
22.06.20 | 1e ronde | Tomas Jirousek | Jiri Jenicek | 6-3, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tomas Jirousek | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jiri Jenicek | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tomas Jirousek | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jiri Jenicek | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Tomas Jirousek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jiri Jenicek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Jirousek | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Jiri Jenicek | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Tomas Jirousek | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Tomas Jirousek | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Tomas Jirousek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Jiri Jenicek | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Tomas Jirousek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jiri Jenicek | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Tomas Jirousek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Jiri Jenicek | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Jirousek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Jiri Jenicek | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Tomas Jirousek | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Tomas Jirousek vs. Jiri Jenicek - onderlinge wedstrijden
22.06.20 | 1e ronde | Tomas Jirousek | Jiri Jenicek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Tomas Jirousek form & Jiri Jenicek form
Tomas Jirousek - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 1e ronde | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |