WEDSTRIJD
01.09.16 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Jia Qi Kang | 6-3, 6-3 | Guiyang | I. hard |
STATISTIEKEN
Anastasia Gasanova | Jia Qi Kang | |
1e Service % | 29/53 (55%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 23/36 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/24 (71%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/54 (43%) | 14/53 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Gasanova vs. Jia Qi Kang - onderlinge wedstrijden
01.09.16 | 2e ronde | Anastasia Gasanova | Jia Qi Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Guiyang | I. hard |
Anastasia Gasanova form & Jia Qi Kang form
Anastasia Gasanova - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
27.04.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 5-7, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 7-62, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Jia Qi Kang - laatste wedstrijden
W60 Kyoto - I. hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Indy De Vroome | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Tara Moore | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-76, 0-4, - Jia Qi Kang - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Pareen Shivekar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-2, 4-0, Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Emma Raducanu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mingyang Liu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, Ho Ching Wu - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |