WEDSTRIJD
24.04.19 | Kwalif. | Axana Mareen | Maelys Bougrat | 6-3, 2-6, 10-6 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Belgium
11.02.00, 24 Jaar
11556 $
11.02.00, 24 Jaar
11556 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Axana Mareen vs. Maelys Bougrat - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | Kwalif. | Axana Mareen | Maelys Bougrat | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Axana Mareen form & Maelys Bougrat form
Axana Mareen - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.22 1e ronde | vs. Flora Farkaslaki Hints | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.22 Halve finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-75, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Sarah Mueller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Emma Vanderheyden | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Tina Cvetkovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Maelie Monfils | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Preksha Ramesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-3, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail |