WEDSTRIJD
19.01.22 | 1e ronde | Daria Kudashova | Edda Mamedova | 6-3, 6-0 | W15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Daria Kudashova | Edda Mamedova | |
1e Service % | 29/45 (64%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 11/31 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Kudashova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Kudashova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-2 | Edda Mamedova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Kudashova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kudashova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Kudashova vs. Edda Mamedova - onderlinge wedstrijden
31.08.22 | 1e ronde | Edda Mamedova | Daria Kudashova | 1-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Almaty | Clay |
19.01.22 | 1e ronde | Daria Kudashova | Edda Mamedova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Kazan | I. hard |
Daria Kudashova form & Edda Mamedova form
Daria Kudashova - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
26.04.24 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.04.24 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Daria Egorova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail |
Edda Mamedova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | - Edda Mamedova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edellis Narmaganbet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Korysheva | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Didenaz Polat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Yifei Huang | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Mariam Atia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kashyrina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |