WEDSTRIJD
15.03.24 | Kwartfinale | Emeline Dartron | Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Emeline Dartron | Carmen Lopez Martinez | |
1e Service % | 30/49 (61%) | 25/52 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/52 (58%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
23.04.05, 19 Jaar
23.04.05, 19 Jaar
Emeline Dartron vs. Carmen Lopez Martinez - onderlinge wedstrijden
15.03.24 | Kwartfinale | Emeline Dartron | Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Emeline Dartron form & Carmen Lopez Martinez form
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Carmen Lopez Martinez - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-2, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hajar Crinebouch | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Battesti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sonia Cassani | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heidi Felicia Schmal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Rusu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |