WEDSTRIJD
08.07.18 | Kwalif. | Jade Suvrijn | Adithya Karunaratne | 6-1, 3-6, 6-3 | Getxo | Clay |
STATISTIEKEN
Jade Suvrijn | Adithya Karunaratne | |
1e Service % | 63/84 (75%) | 37/67 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/63 (63%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/67 (45%) | 31/84 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/151 (55%) | 68/151 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jade Suvrijn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Jade Suvrijn | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jade Suvrijn | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jade Suvrijn | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jade Suvrijn | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Suvrijn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jade Suvrijn | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Adithya Karunaratne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jade Suvrijn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jade Suvrijn vs. Adithya Karunaratne - onderlinge wedstrijden
08.07.18 | Kwalif. | Jade Suvrijn | Adithya Karunaratne | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Getxo | Clay |
Jade Suvrijn form & Adithya Karunaratne form
Jade Suvrijn - laatste wedstrijden
W60 Montpellier - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |