WEDSTRIJD
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Jantje Tilbuerger | Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-1 | W25 Sumter | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jantje Tilbuerger vs. Tiphanie Lemaitre - onderlinge wedstrijden
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Jantje Tilbuerger | Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Sumter | Hard |
Jantje Tilbuerger form & Tiphanie Lemaitre form
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |