WEDSTRIJD
09.10.17 | Kwalif. | Olesya Pervushina | Alice Robbe | 6-0, 6-1 | Cherboug En | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olesya Pervushina vs. Alice Robbe - onderlinge wedstrijden
09.10.17 | Kwalif. | Olesya Pervushina | Alice Robbe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Cherboug En | I. hard |
Olesya Pervushina form & Alice Robbe form
Olesya Pervushina - laatste wedstrijden
Pune - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou - Hard | ||||
26.10.17 2e ronde | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.17 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
16.10.17 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
13.10.17 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.17 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.17 1e ronde | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
07.06.17 3e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.17 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
03.05.17 2e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.17 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
27.04.17 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.04.17 2e ronde | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.04.17 1e ronde | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
06.04.17 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.04.17 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
03.04.17 Kwalif. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
30.03.17 2e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.17 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.17 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.03.17 1e ronde | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
15.03.17 2e ronde | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.17 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |