WEDSTRIJD
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Pia Konig | Sonja Balic | 6-0, 6-2 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Pia Konig | Sonja Balic | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/18 (78%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sonja Balic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Konig | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sonja Balic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Konig | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Pia Konig | 4-0 | |
Pia Konig | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Pia Konig | 0-0 | |
Pia Konig | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sonja Balic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pia Konig | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sonja Balic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Konig | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sonja Balic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pia Konig | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.96, 28 Jaar
21.02.96, 28 Jaar
Pia Konig vs. Sonja Balic - onderlinge wedstrijden
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Pia Konig | Sonja Balic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Pia Konig form & Sonja Balic form
Pia Konig - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
16.06.18 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.18 Kwartfinale | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.18 2e ronde | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.18 1e ronde | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.12.17 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.17 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.12.17 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.17 2e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.17 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Agadir - Clay | ||||
17.11.17 Halve finale | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.17 Kwartfinale | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.17 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beni Mellal - Clay | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sonja Balic - laatste wedstrijden
Canberra - Clay | ||||
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelique Svinos | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
05.03.18 Kwalif. | vs. Tayla Whitehouse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonora Radocaj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michela Xibilia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anne-Marie Medcalf | 3-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lada Baglaeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fassone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Kraemer | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Aiko Yoshitomi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 Kwalif. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Seeley | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Milner | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
09.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Mcintyre | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |