WEDSTRIJD
09.11.23 | 2e ronde | Ranah Akua Stoiber | Natalia Siedliska | - niet aangetreden | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ranah Akua Stoiber vs. Natalia Siedliska - onderlinge wedstrijden
09.11.23 | 2e ronde | Ranah Akua Stoiber | Natalia Siedliska | Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ranah Akua Stoiber form & Natalia Siedliska form
Ranah Akua Stoiber - laatste wedstrijden
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 2-5, - Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Sonay Kartal | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ella Mcdonald | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Walker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Carson Branstine | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Natalia Siedliska | Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gina Feistel | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Viola Turini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |